درباره شرکت ساختمانی مادیران
گروه مادیران در سال 1392 بخش املاک و مستغلات خود را گسترش داد. تاسیس شرکت ساختمانی سیمرغ آشیان آریا، تجارتی تحت لوای برند شرکت ساختمانی مادیران به سرعت خود را به عنوان توسعه دهنده املاک پیشرو از طریق یک پروژه برجسته در منطقه رو به پیشرفت فردیس واقع در خارج از شهر تهران به بازار معرفی کرد. با به ‎دست آوردن شناخت گسترده از کیفیت ساخت و ساز، شرکت محدوده فعالیت خود را به اطراف تهران و حتی در محدوده شهر تهران گسترش داد. شرکت ساختمانی مادیران با ارج نهادن به نیاز مصرف کنندگان (متقاضیان) با میانگین درآمد متوسط و پایین فضای مناسب مسکونی را فراهم آورده است. پیشرفت‏ها بادقت و ظرافت به گونه‎ای برنامه‌ریزی شده‎اند که با تمرکز بر کیفیت، عملکرد خوب، و دقت بر روی جزییات با دیگر ساختمان‎های مشابه قابل مقایسه نخواهیم بود.
ارزش های ما
مادیران از بدو شروع همواره معتقد به "انجام كار صحیح" بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل است. این معیار در تمامی تصمیم گیری ها و عملكردهای مادیران دیده می شود.
مشتری
مداری
اعتماد
متقابل
دانش
مداری
یک
تیم
رفتار
صادقانه
احترام
متقابل
نوآوری
برند مادیران، پشتوانه کیفیت
"برند مادیران، نماد اطمبنان" این شعار مجموعه ای است که سابقه 50 سال تولید موفق در بازار ایران را دارد و حالا قرار است "گروه ساختمانی مادیران" با چنین پشتوانه ای نمادی از کیفیت و اطمینان در صنعت ساختمان ایران باشد، استفاده از متریال درجه یک، رعایت اصول فنی و مهندسی، و توجه ویژه به ارتقای کیفیت زندگی باعث شد برج باغ فردیس در سال 94 در لیست کاندیدا های انتخاب بهترین ساختمان استان البرز قرار بگیرد.